Připravíme váš nový e-shop od A do Z

Přemýšlíte o založení e-shopu? Nebo chcete svůj stávající přesunout na jiný systém? Postaráme se o vše od nastavení e-shopu až po propojení reklamních systémů. Vybereme to správné technické řešení právě pro vaše potřeby a poradíme, jak s e-shopem dále pracovat tak, aby si k němu našli cestu ti správní zákazníci. Využíváme řešení Shoptet a Upgates, ale dokážeme vám vytvořit i e-shop na míru.

Co vše pro vás můžeme udělat?

 • Tvorba grafiky na základě šablony nebo na míru. Připravíme grafický návrh, který vystihne vaši značku, vyvolá ty správné emoce a pomůže zákazníkům v nákupním rozhodování.

 • Kompletní nastavení eshopu včetně dopravy, platby, účetního systému, skladového systému. Implementujeme platební brány, nastavíme možnosti dopravy propojíme s vaším novým e-shopem všechny potřebné systémy. Převezmete plně funkční e-shop.

 • Napojení na další externí systémy prostřednictvím API. Pokud využíváte nebo chcete využívat další externí systémy a rozšířit tak funkce vašeho webu, postaráme se o jejich napojení.

 • Přesun e-shopu z jiného řešení, včetně přesměrování URL adres. Nejste spokojeni se svým stávajícím e-shopem? Postaráme se o jeho přesun na nové řešení, přesměrujeme URL adresy a zajistíme, aby váš e-shop splňoval přesně to, co od něj očekáváte.

 • Nastavení analytických systémů. Nastavíme a propojíme Google Analytics, Smartlook (či Hotjar) a další systémy, které budete potřebovat ke sledování nejen obchodních výsledků. Budete tak mít všechna data, která budete potřebovat k optimalizaci svých aktivit.

 • Nastavení a propojení reklamních systémů. Připravíme vše pro to, abyste mohli spustit reklamní kampaně a aby vás vaši zákazníci našli na klíčových srovnávačích. Nastavíme a propojíme například Google ads, sklik, gmc, Heuréku, Zboží.cz, Favi, Biano, ...A pokud se na spuštění sami necítíte, umíme se postarat o PPC reklamu, prezentaci na sociálních sítích, mailing či affiliate program - stačí nás kontaktovat.

 • Marketingové poradenství a služby reklamní agentury. Dokážeme vám také pomoci s grafikou, copywritingem či e-mailingem. Připravíme textový i grafický obsah e-shopu, nastavíme a otextujeme transkační e-maily nebo poradíme, jak připravit marketingový plán.

 • Výzkumy a uživatelská testování. Nejen v rámci tvorby či přesunu e-shopu vám můžeme připravit a realizovat výzkumy a uživatelská testování, jejichž výstupy můžete využijete jak v obchodním tak marketingovém rozhodování. Přečtěte si více o výzkumech a testování.

Jak to bude probíhat?

 1. Vyslechneme si vaše potřeby, očekávání a požadavky. Na úvodní schůzce zjistíme, jaká je vaše současná situace, jaké máte požadavky a kam chcete své podnikání posunout.

 2. Navrhneme řešení a specifikujeme potřebné podklady a součinnost. Dle vašich požadavků a očekávání navrhneme možné řešení a řekneme vám, co všechno vás budeme potřebovat k realizaci - podklady, přístupy či další informace.

 3. Po konzultaci s vámi předložíme závaznou nabídku. Nyní můžete očekávat konkrétní plán činností, časovou osu a rozpočet.

 4. Pokud odsouhlasíte závaznou nabídku, pustíme se do práce. A vy se můžete těšit na hotový e-shop ve slíbené kvalitě, slíbeném termínu a za slíbenou cenu.

Domluvte si nezávaznou schůzku a zjistěte, jak vám můžeme pomoci: