Trénink marketingového týmu

Vycvičíme váš hvězdný tým

Potřebujete zlepšit kompetence vašeho marketingového týmu? Máte pocit, že by mohl fungovat efektivněji? Pak je naše služba pro vás ideální.

Skládá se ze tří základních kroků.

  • Podíváme se, jak váš tým funguje nyní. V prvé řadě na čísla, následně na procesy, metodiky a postupy. Z tohoto úvodního seznámení dokážeme díky zkušenostem rychle vyhodnotit, co by se dalo vylepšit.
  • Druhý krok začíná výběrem vhodných nových postupů, které pomohou vyšší efektivitě týmu. S těmito postupy váš tým seznámíme, zaškolíme a následně mentorujeme, abychom se ujistili, že jdeme správným směrem. Následně necháme tým pracovat samostatně a pouze konzultujeme případné dotazy a nejasnosti.
  • Poslední krok se týká vyhodnocení změn, je potřeba vědět, které aktivity přinesly největší úspěch a ty rozvíjet. To, co naopak nepřineslo skoro nic, nemá cenu do budoucna řešit.

Chcete se pobavit, jak posunout váš marketingový tým? Nachystejte si nějaké výsledky a ozvěte se nám. Ozvat se samozřejmě můžete, i když žádné výsledky nemáte. A bez obav - toto povídání je zdarma.