Optimalizace pro vyhledávače

Přivedeme vám zákazníka, kterého chcete

SEO či optimalizace pro vyhledávače, další magická marketingová fráze, kterou se ohání každý... takže i my. Dostat web na první pozice je jistě bohulibý cíl, ale ne pro nás. Nás vždy zajímá na prvním místě cíl či účel vašeho webu. Co tam má návštěvník udělat, aby vám to přineslo prospěch (objednat, stáhnout e-book, vyplnit formulář, vyřešit svůj dotaz, aniž by vám volal...)?  Tomu přizpůsobujeme veškerou svou práci, která zahrnuje dostat vás na přední pozice na vhodná slova, která lidé skutečně zadávají, když řeší problém, s nímž jim můžete pomoci.

Stejně důležité jako to, aby váš web vyskakoval na předních příčkách také je, aby text, který se u vás objeví, přilákal návštěvníka kliknout. Této technice se říká SEM - search engine marketing, a je to ještě větší magie než SEO.

Třetím pilířem, na kterém stojí úspěch vašeho webu, je web samotný. Jsou tam informace, které tam být mají? Je všechno tam, kde má být? Nebrání něco uživateli splnit to, proč k vám zavítal? Není tam něco, co návštěvníka odradí? Načte se mu web dostatečně rychle? To vše jsou otázky, na které musíme odpovědět.

Pošlete nám odkaz na váš web a my zjistíme, zda vám dokážeme pomoci. Tato konzultace je zdarma.