Sociální sítě

Připravíme Váš profil a postaráme se o něj

Jak vypadá spolupráce s námi? Společně si sedneme k jednomu stolu či kameře a vyptáme se Vás na vše potřebné. Úvod bude náročný, budeme mít spoustu otázek a ještě více otázek doplňujících. Bude nás zajímat hlavně Váš cíl. Tedy to, čeho svou propagací a prezentací vlastně chcete dosáhnout. Následně pro Vás připravíme návrh řešení, včetně rozpočtu a výpočtu návratnosti investice.

A pak už to běží jako po másle: vytvoříme či upravíme Vaše profily na sociálních sítích, komunikujeme s Vámi témata, která se budou prezentovat. Už v půlce měsíce máte k dispozici obsah na měsíc následující. Víte, co a jak se bude promovat. Máte čas se na vše připravit, zkoordinovat své další aktivity (pokud se Vám o ně nestaráme my) a hlavně... věnovat se Vašemu podnikání.

Pár dní po skončení měsíce Vám v e-mailu přistane vyhodnocení: obsahové i finanční. Také tam budete mít nápady do budoucna. A ještě se s Vámi sejde náš stratég, aby se ujistil, že jdeme společnou cestou.

Tímto způsobem se Vám umíme postarat o prezentaci na sítích Facebook, Linked In a Instagram. A je jedno, zda potřebujete jen profil, nebo třeba vést komunikaci s uživateli nebo spravovat i skupinu.

A pokud chcete, připravíme pro Vás a Vaše kolegy krátké školení, jak ze sociálních sítí vytěžit ještě víc  pomocí osobních profilů a osobní angažovanosti.