Reprezza - digitálna agentúra

Budujeme nielen samotnú značku, ale aj vašu dôveryhodnosť v očiach zákazníkov

Digitálna agentúra Reprezza
Digitálna agentúra Reprezza

Vízia našej agentúry

Dlhodobá spolupráca klienta s nami. Zlepšenie celkovej prezentácie spoločnosti, zlepšenie komunikácie a budovanie dôveryhodnosti značky. Vytvorenie dôvery spoločnosti v nás. Neustále zvládanie nových situácií na trhu. Rozvíjanie možností spolupráce.

Prečo si vybrať práve nás?

Sme tím skúsených a rozhľadených ľudí, sme flexibilní, ponúkame skutočné riešenia a vidíme ďalej ako na koniec kampane.

Naše poslanie

Prinášať našim klientom úžitok a hodnotu rozvíjaním znalostí a zručností členov nášho tímu.

Náš...

malý tím s veľkými nápadmi

Zdeněk Klusák

Stratég a analytik

Jsem člověk mnoha profesí, software designer, krizový manažer, marketingový analytik, procesní specialista... Vše co dělám se nějakým způsobem točí kolem software, internetu a podnikání obecně.

V rámci Reprezzy mám na starost komunikaci s vámi, klienty. Já musím najít cestu, jak Vám pomoci a následně ji smysluplně předat kolegům, aby ji mohli zrealizovat.

Veronika Tomková

Projektová manažerka / Marketing

Jmenuji se Veronika a mou rolí je postarat se o to, aby veškeré vaše projekty proběhly hladce a bezproblémově od A do Z.

V Reprezze se věnuji také marketingu, hlavně jako ,,kreativec,, kdy přicházím s novými nápady, koncepty …

Mou silnou stránkou je inovativní přemýšlení. Často vidím možnosti tam, kde jiní vidí překážky a zavřené dveře. Mimo péče o vaše projekty Vám ráda pomohu s nastavením systémů, kreativními nápady na marketingové kampaně, budováním brandu atd.

Sára Vašková

Sociálne siete

Steuart Henderson Britt řekl: Podnikat bez reklamy je jako mrkat na děvče ve tmě. Vy víte co děláte, ale nikdo jiný NE.

Jsem Sára a budu Vaším hlasem firmy skrze sociální sítě. Stále srším nápady a umím se stát specialistou na všechny problematiky. Miluju kreativní práci a zajímavé projekty. Chápu co znamená deadline a proto otravuji celý tým, aby jej dodržovali. Sociální sítě umožňují přímou interakci se zákazníky, bleskurychlé šíření informací a hlavně budování brandu a pověsti. V nepovolaných rukou se pro někoho mohou stát spíše noční můrou. Zákazníci totiž neodpouštějí a každý online přehmat nebo publikace bez plánu vás může stát cenné body image. Publikum (nejen na sociálních sítích) umí být tvrdé, mně ale žádný hater neuteče. Jsem blázen do kurzů, čtení a blogování. Jsem ráda, že to, co mě baví, se stalo mou denní pracovní náplní.

Marie Dědíková

Asistentka

Zdravím, jmenuji se Marie a jsem ve firmě taková další "pravá ruka". Mám smysl pro dotahování věcí do konce, dodržování plánů a datumů. Ráda dělám věci, které dávají smysl nejen mně, ale i mému okolí. A proto jsem asistentka v Prezze. 

Mezi mé superschopnosti patří zdravý workoholismus, potřeba neustále něco dělat a zdokonalovat, a v neposlední řadě schopnost vidět každý překlep a chybějící písmeno, s čímž mimochodem umím být až otravná.

Ve volném čase jsem pak především máma tří dětí, ale ráda se vydám i na dvacetikilometrový pochod krajinou západních Čech se svými dvěma psy, nebo zasednu k šicímu stroji, kde se odreagovávám. 


Martin Mašek

Grafik

Jako digitální grafik vám pomohu s vizuální komunikací vaší firmy. Díky dlouholetým zkušenostem se nezaleknu žádného zadání, ať už jde o jakékoliv grafické práce.


Mám rád minimalistické a přehledné výstupy a proto - chcete-li něco v grafice vypíchnout, nebudu zvětšovat jednu informaci přes druhou, ale naopak upozadím to ostatní.

Michal Mašek

Grafik

Reklamní grafice se věnuji nepřetržitě od roku 2001. Za tuto dobu jsem získal mnoho zkušeností na poli logotypů a firemní identity, tiskovin, obalových materiálů i webové grafiky.
S radostí se ujmu vizuální stránky vašeho podnikání a společně vytvoříme funkční řešení. 


Lucie Křivská

Copywriter

Každý online text má svůj úkol. A já jsem tu od toho, aby každý váš text dělal to, co má.

Dávám písmenkům řád tak, aby se líbila vašemu publiku i prohlížečům.

Každý projekt je jiný, ale přesto mají všechny něco společného - aby projekt uspěl, musí mluvit řečí svého publika a musí najít to, čím je jedinečný. Už se těším, až budeme společně hledat právě váš jedinečný hlas.

Petr Ondříšek

Kodér

Jsem Petr a ve firmě se budu snažit Vaše představy převést do skutečné formy na poli webových stránek. Vlastnost, která mě asi nejvíce popisuje je ta, že nerad tvrdím, že něco nejde. I proto pro Váš web provedu vše maximálně k Vaší spokojenosti a rád přispěju i svými zkušenostmi, které jsem dosud v IT odvětví získal. 

Věnuji se webovým stránkám na bázi vzhledu, ale nebojím se jít i za rámec toho, a to do té logičtější (aplikační) stránky – zkrátka to, co je tím mozkem celého webu. 

Štěpán Paparuga

Kodér

Ahoj! Jmenuji se Štěpán a jsem front-end vývojář v týmu Reprezza. Mým cílem je vytvářet krásné a funkční webové stránky, které pomáhají našim klientům dosáhnout svých cílů. Rád používám nové technologie a přístupy k dosažení vysoké kvality a efektivity v naší práci. Práce v Reprezza mi umožňuje nejen pomáhat klientům, ale také se neustále učit a rozvíjet se ve svém oboru.

Simon Křižák

Sociální sítě

Ahoj, jmenuji se Simon a jsem specialistou na sociální sítě. Pomáhám firmám zlepšit svou online přítomnost. Snažím se vytvářet kreativní strategie, které zvyšují dosah, zapojení na sociálních sítích a posilují značku.

Mým cílem je budovat dlouhodobé vztahy se svými klienty a společně dosáhnout co nejlepších výsledků. Pomáhám firmám optimalizovat obsah, vytvářet reklamní kampaně a budovat online komunity. Sleduji nejnovější trendy v oblasti sociálních sítí a vím jak funguje algoritmus.

HHodnoty, ktoré si v spoločnosti Reprezza ceníme

Individuálny prístup

Žiadne dve spoločnosti nie sú rovnaké a neexistuje žiadna podmienka úspechu.

Dosažiteľnosť

Žiadne vzdušné zámky a sľuby, reálne posúdime, čo je možné a či to má zmysel.

Férovosť

S našimi klientmi budujeme dlhodobé vzťahy založené na dôvere.

Inovácie

Svet sa neustále vyvíja a my chceme byť vpredu a vyvíjať sa tiež.

Presah

Marketing nie je reklama, je to celý biznis a my k nemu tak aj pristupujeme.

Spolupráce

História - krátka a búrlivá

2018

Spoločnosť Prezza s.r.o., prevádzkovateľ agentúry Reprezentačné systémy, vznikla v roku 2018 a bola poverená prevádzkou e-shopu prezza.cz, ktorý mal vtedy za sebou štvrtý rok existencie. Eshop bol a je prevádzkovaný dodnes. Aj keď v roku 2021 vzniká nová verzia na https://eshop.prezza.cz, opúšťa pôvodný systém a prechádza na Shoptet.

2020

Kríza spôsobená spoločnosťou Covid spôsobila, že od roku 2020 klesli tržby eshopu na nulu, preto sa majiteľ rozhodol zmeniť zameranie spoločnosti. Na jar 2020 sme sa začali zameriavať na digitálny marketing a tím starajúci sa o eshop sa nanovo rozšíril o odborníkov na rôzne aspekty digitálneho marketingu. Prvou prioritou bolo zabezpečiť služby zákazníkom a zabezpečiť, aby kampane fungovali, až potom sme sa dostali k "definovaniu seba".

2021

Značka Reprezza vznikla na konci prvého polroka 2021 ako výsledok spolupráce prostredníctvom nášho Kurzu budovanie značky. Logo, výsledok súťaže na Topdesigners.cz, sme prevzali 18. júna 2021 a v nasledujúcich dňoch a týždňoch sme začali vytvárať webovú stránku a budovať prezentáciu novej značky.

Mimochodom, na konci prázdnin 2021 sa pomaly začína formovať aj eshop a pripravujeme sa na jeho veľký návrat.

Podrobnejší článok o celom procese napísal Zdeněk na svojom blogu zdendas.cz.