E-mailový špecialista

Zvládate e-mailové kampane, ste kreatívny, máte preukázateľné skúsenosti v tejto oblasti? Hľadáme práve vás!

Pracovná náplň

Hľadáme e-mailingového špecialistu, ktorý sa už nejaký čas pohybuje v tomto odvetví, na dlhodobú spoluprácu. Hľadáme schopného človeka, ktorý zvládne

  • vytváranie jednorazových a pravidelných kampaní, ich vyhodnocovanie a optimalizáciu - od začiatku, keď sa kampaň vymyslí a navrhne, cez realizáciu až po záverečné vyhodnotenie

  • nastavenie automatizácie e-mailov

Požiadavky

Tím Reprezza je plne online, takže môžete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vzájomná spolupráca a pravidelná komunikácia sú samozrejmosťou, ale musíte

  • Mať už skúsenosti so systémami, ako sú Ecomail, Leadhub, Mailchimp a iné

  • mať bezchybnú češtinu

  • znalosť e-mailovej analytiky

  • poznať oblasti, ako je maximalizácia doručiteľnosti, spam a bezpečnostné otázky

Výhodou je, ak...

  • ste kreatívny, máte vlastné nápady

  • máte preukázateľné výsledky kampaní

  • ovládate transakčné a notifikačné e-maily v systémoch, ako je Shoptet alebo Upgates

Nabízíme

  • Motivujúce, ale stabilné odmeňovanie: Pevná základná hodinová mzda a bonusy za splnenie transparentných podmienok.

  • Home office: členovia tímu sa nachádzajú doslova po celom svete, ak na vás dosiahne WiFi, pracujte napríklad z Marsu.

  • Vzdelávanie: dbáme na to, aby sme sa spoločne ako tím rozvíjali a vzdelávali, aby sme pracovali lepšie a inteligentnejšie.

  • Možnosti spolupráce: Je na vás, či ste freelancer a chcete fakturovať, alebo či je pre vás zaujímavejší DPP alebo HPP. Nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

  • priateľský tím a skvelá pracovná atmosféra

Ak si myslíte, že by to mohla byť práca pre vás...

...pošlite nám štruktúrovaný životopis a motivačný list s niekoľkými referenciami a dôvodmi, prečo nás zaujala. A vyplňte nižšie priložený dotazník.