Front-end developer

Si začínajúci front-end vývojár? Hľadáte prácu, ktorá vám poskytne slobodu a možnosť rozvíjať sa? Rozšírte náš tím, pracujte kedykoľvek a kdekoľvek a získajte ďalšie cenné skúsenosti.

Pracovná náplň

Hľadáme samostatného front-end developera, ktorý sa už nejaký čas pohybuje v odbore, na dlhodobú spoluprácu na čiastočný úväzok. Nehľadáme niekoho, kto má dlhoročné skúsenosti, ale schopného človeka, ktorý

  • Sa vyzná v Shoptete aj Webnode.
  • Má skúsenosti s emailingom.
  • Má dôverne znalosti HTML5, XML, CSS
  • Má znalosti JavaScriptu a vie aplikovať a používať rôzne knižnice.
  • Má skúsenosti s Bootstrapom a dokáže v ňom bez problémov pracovať.
  • Je oboznámený s kódovaním webových stránok a aplikácií.
  • Má znalosti o problematike responzívneho dizajnu

Požadujeme

Tím Reprezza je plne online, takže môžete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vzájomná spolupráca, pravidelná komunikácia a zdieľanie know-how sú samozrejmosťou, ale musíte...

  • byť schopný samostatne zvládnuť všetko, čo je uvedené v popise práce vyššie
  • byť schopný aktívne vyhľadávať informácie na vlastnú päsť.
  • Mať skúsenosti s frameworkmi a knižnicami, ale vedieť pracovať aj bez nich.
  • Sa zaujímal o novinky a trendy v odvetví, aktívne ich vyhodnocoval a implementoval tie, ktoré stáli za to.
  • Boli samostatní, zodpovední a dôslední.
  • Dokázali si samostatne organizovať prácu a dbali na dodržiavanie termínov.

Ponúkame

  • Motivujúce, ale stabilné odmeňovanie: fixnú základnú hodinovú mzdu a bonusy za splnenie transparentných podmienok.
  • Home office: členovia tímu sa nachádzajú doslova po celom svete, ak vás zastihne WiFi, pracujte napríklad z Marsu.
  • Vzdelávanie: dbáme na to, aby sme sa ako tím spoločne rozvíjali a vzdelávali, aby sme pracovali lepšie a inteligentnejšie.
  • Možnosti spolupráce: Je na vás, či ste freelancer a chcete fakturovať, alebo či je pre vás zaujímavejší DPP alebo HPP. Nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

S akými klientmi budete napríklad spolupracovať?

  • Day Spa Shop: E-shop s prírodnou kozmetikou a výživovými doplnkami.
  • Dokumentace.Online: Nástroj na vytváranie, správu a kontrolu dokumentácie online.
  • Healing Nature: Ájurvédská prírodná kosmetika.
  • Vyberes.cz: Služba na prepojenie reštaurácií a podnikov.

Ak si myslíte, že by to mohla byť práca pre vás...

... pošlite nám štruktúrovaný životopis a motivačný list s niekoľkými referenciami a dôvodmi, prečo sme vás zaujali. A vyplňte nižšie priložený dotazník.