PPC specialista či specialistka externě

Do naší agentury hledáme parťáka či parťačku na pozici PPC specialisty, abychom rozšířili náš PPC tým. Jedná se o externí spolupráci, celá naše firma funguje výhradě online, ať už světu vládne jakákoliv pandemie. Jsme čistě digitální agentura, jde tedy o spolupráci více odborníků na různé oblasti se společným cílem v podobě úspěchu našeho klienta.

Těšit se můžete na různé obory a témata: ájurvédské produkty, reality, zdravá výživa, vnitrofiremní DMS, budování nových značek a další.

Požadavky

  • nejméně rok praktických, prokazatelných zkušeností
  • znalost reklamních systémů a svázaných nástrojů (typicky: Ads, Sklik, Heureka, Zbozi, GMC, GTM, GSC, Analytics, GDS a další)
  • schopnost samostatně připravit a vést kampaň
  • kreativita při zvyšování výkonů kampaní
  • znalost a přehled aktuálních trendů v oboru

Pracovní náplň

  • příprava a vedení kampaní
  • kooperace aktivit s dalšími odborník v týmu
  • hledání cest, jak přinést klientovi co nejvíce
  • neustálé vzdělávání se
  • práce s daty, datová analýza

Nabízíme

  • přátelský tým se skvělou pracovní atmosférou
  • vícesložkový systém odměn
  • zaběhnutý proces, okořeněný občasnou organizační smrští
  • účast na firemních akcích a školeních, workshopech a seminářích spolupořádaných firmou

Pokud pokud si myslíte, že by to mohla být práce pro Vás...

Pošlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis s pár referencemi a důvodem, proč jsme Vás zaujali.

A vyplňte, prosím, níže přiložený dotazník.