Novinky v programu Google Partners

10.03.2022

Chystané změny a novinky v programu Google Partners konečně vešly v platnost. Které to jsou a týkají se právě vás?

O Google Partners

Program Google Partners je určen pro reklamní agentury a třetí strany, které spravují účty Google Ads pro jiné značky nebo firmy. Je dostupný ve více než 60 zemích a ve 43 jazycích. Nabízí strategické výhody zaměřené na vzdělávání a statistiky, přístup a podporu a také na uznání a odměny. Prostřednictvím inovativních nástrojů, zdrojů a podpory pomáhá poskytovat vašim klientům takové služby, díky kterým využijí kampaně Google Ads na maximum.

Program Google Partners má tři úrovně partnerství - člen, partner a prémiový partner. Každá úroveň má vlastní nabídku výhod a příležitostí - a to ve třech hlavních oblastech: vzdělávání a statistiky, přístup a podpora, uznání a odměny. Rozsah výhod závisí právě na statusu partnera Googlu. Do programu se můžete zaregistrovat na webu programu Google Partners, ale musíte to udělat pod účtem správce Google Ads.

Podívejte se na podrobný přehled výhod Google Partners.

Novinky v programu Google Partners

V únoru tohoto roku vešly v platnost určité změny a novinky. Které to jsou?

  • Všichni Google Partneři získají vyšší propagační kupóny, jejichž hodnotu je možné akumulovat až během 60 dnů (dosud to bylo jen 30 dní).

  • Všichni Google Partneři také každý měsíc obdrží newsletter Insights Briefing od Think with Google.

  • 3 % nejlepších agentur a specialistů z každé země získali odznak Google Partners Premier, díky kterému budou mít přístup k betám a také k prémiové podpoře, která vyřeší všechny jejich požadavky do 24 hodin. Navíc získají vyšší kupóny na kredit zdarma.

  • V následujících týdnech bude k dispozici také online adresář partnerů, ve kterém bude mít každý svou vlastní stránku. Z katalogu je možné se odhlásit, pokud se v něm nebudete chtít zobrazovat.


Ve světě PPC se ještě příliš neorientujete a raději byste je svěřili do rukou někoho jiného? Kontaktujte nás a my se postaráme o to, aby vaše PPC kampaně jely na maximální výkon!


Zdroj: support.google.cz a hanakobzova.cz