Kariéra je silné slovo, hledáme jednoduše parťáky, s nimiž se nám bude dobře pracovat

Jste začínající front-end developer? Hledáte práci, která vám dá svobodu a možnost se rozvíjet? Rozšiřte náš tým, pracujte kdykoliv a kdekoliv a nasbírejte další cenné zkušenosti.

Nedáte si pokoj, dokud web vašeho klienta nebude na předních příčkách výsledků vyhledávání? Neustále hledáte cesty, jak dělat SEO efektivněji? Dokážete pracovat samostatně a hledáte práci, která vám dá svobodu? Pak hledáme právě vás!

Jste chodící generátor nápadů? Jste kreativní a umíte efektivně komunikovat s různými cílovkami? Znáte aktuální marketingové trendy a nebojíte se je použít? Pak hledáme právě vás!

Víte, jak pro klienty nastavit KPI, rozumíte Facebook Ads a máte přehled v aktuálních trendech? Jste dostatečně kreativní na to, abyste dokázali připravit jednodušší kampaň s propojením do offline aktivit a analytické myšlení vám není cizí? Skvělé!   

Hledáme do týmu schopného obchodníka tělem i duší. Člověka, který ví, co pozice obchodníka přináší a je mu tato role vlastní.

Umíte si poradit s e-mailingovými kampaněmi, jste kreativní, máte v tomto směru prokazatelné zkušenosti? Hledáme právě vás!

Zvládnete být zodpovědní za splněné úkoly a dlouhodobě na nich pracovat? Hledáme samostatného a šikovného člověka, který se bude věnovat webům našim i webům našich klientů. Tu a tam je potřeba dojít v určitý čas na poradu, jinak může být organizována dle vlastních časových možností.

Hledáme zkušeného projektového manažera s přesahem do marketingu, nebo marketingového manažera se zkušenostmi s projektovým řízením.

Nenašli jste pozici, která by vás zaujala?

Vůbec nevadí, průběžně tým rozšiřujeme a doplňujeme. Tak nám na sebe nechte kontakt a my se vám ozveme, jakmile se nějaká nová pozice objeví. A dáme vám o ní vědět ještě dříve, než ji vůbec vypíšeme veřejně... ale jen o den :-)