Blog o digitálním marketingu

Ráno vstanete a víte, že musíte vychrlit nové nápady na obsah sociálních médií, abyste udrželi zájem svých sledujících a přilákali na váš účet nové lidi. To ale může být vyloženě vyčerpávající. Být každý den kreativní a dodávat skvělý obsah na více platforem nelze donekonečna, někdy to chce inspiraci. Pokud už vám docházejí nápady, máme jich pro...

Zdá se, že velikosti obrázků na sociálních sítích se neustále mění. V jednom okamžiku máte perfektní titulní stránku pro svůj účet a další den byla jeho velikost změněna, je celý rozpixelovaný a vypadá to strašně. Co s tím?

Budoucnost technologického sektoru je v umělé inteligenci a strojovém učení. Člověkem psané algoritmy nahrazuje umělá inteligence. A Performance Max kampaně jsou jen dalším logickým krokem tímto směrem. Umělá inteligence už za vás umí i vytvořit kampaně, nad kterými jste se až doteď trápili vy.

Říkali jste si, že se v roce 2022 do toho marketingu konečně pořádně opřete, ale nějak jste propásli začátek roku? Ještě není pozdě! Poradíme vám, jak nastavit funkční marketingový plán na další rok.

Ano, čtete správně - bez marketingové strategie se neobejdete ani na sociálních sítích. Možná se děsíte, kolik hodin vám to zabere a netušíte, co všechno sestavení strategie obnáší. Nebojte se, není to vůbec tak složité. Vytvořte si s námi efektivní plán pro své podnikání v 9 jednoduchých krocích.